Високі стандарти якості.

Щоб гарантувати, що наші показники проростання насіння залишаються оптимальними, ми зберігаємо насіння в умовах, контрольованого клімату. Наш відділ забезпечення якості відпустить тільки насіннєві партії, що відповідають нашим строгим вимогам.

Насіння Сійко

Яке насіння мі пропонуємо:

  • F1 гібридне насіння є результатом переходу між двома генетично відмінними батьківськими лініями рослин. Рослини, вирощені з цього насіння, зазвичай виявляють велику енергію, ніж будь-який з двох батьківських рослин, і часто більш енергійні і однорідні, ніж аналогічні негібридних (стандартні) різновиди. Для створення гібрида (F1) використовуються традиційні методи розведення, які включають перехресне запилення двох батьківських сортів, які були обрані для певних ознак.
  • Комерційно гібридне насіння повинні проводитися виробником насіння щороку, перетинаючи інбредних батьків. Інбредні батьки використовуються, тому що вони виражають характеристики рівномірно, і це однаковість також спостерігається на гібридних заводах F1, що відносяться до «першого синівському» або першого покоління після хреста.
  • Природне перетин в поле може також привести до корисних гібридам. Однак F2 або друге покоління після хреста, вирощені з насіння, вирощених від гібридних рослин F1, не будуть однорідними і насправді часто будуть мати безліч різних типів в результаті генетичної сегрегації.

Гібридні сорти Сійко

обрані для поліпшення смаку, стійкості до хвороб та адаптації до клімату. Ми пропонуємо безліч гібридів F1.
  • Ми також пропонуємо сорти, які є рослинами, які відтворюють себе через перехресне запилення (через вітер, комахи, воду) або самозапилення (між частинками чоловічого і жіночого квітів в одному кольорі або окремими квітами на той же завод). Поки вони вирощені належним чином ізольовані від інших рослин різних сортів, рослини, вирощені з їхнього насіння, демонструють відносно стабільні риси від одного покоління до іншого.
  • Серед старих відкритих досвідчених штамів – різновиди, які ми розглянули як Хейрлоуми – ретельно відібрані сорти, лінії насіння яких підтримувалися і передавалися по поколінням. У той час як рослини відкритих запилюють сортів в цілому досить схожі один на одного, вони не настільки однорідні, як у гібридів, і може бути величезна кількість генетичної мінливості серед реліквій.

Зразки пакетів

Слідуйте за нами в соціальних мережах

Насіння Салатів

Велика кількість сортів салатів - італійської селекції, німецької, французької та інших.
Насіння Салатів Сійко